Дніпропетровськ та Дніпродзержинськ перейменували

Тепер ці міста називатимуться Дніпро та Кам'янське відповідно

Постанову (№3864) про перейменування міста Дніпропетровська підтримали 247 народних депутатів із 344, зареєстрованих у сесійній залі. Постанова набуває чинності з дати її прийняття.

Як зазначається у пояснювальній записці, свою теперішню назву Дніпропетровськ у 1926 році отримав за назвою ріки та на честь партійного, більшовицького і радянського діяча, керівника революційного руху та голови ЦВК УРСР – Г.І. Петровського (1978-1958), який згодом став одним з ініціаторів організації Голодомору 1932-33 років.

Тож відтепер місто називається - Дніпро.

Верховна Рада України ухвалила постанову про перейменування окремих населених пунктів та районів (№ 4085), якою, зокрема місто Дніпродзержинськ перейменовується на Кам'янське. За це рішення проголосували 249 народних депутатів із 344 зареєстрованих у сесійній залі.

Як сказав один з авторів проекту постанови, народний депутат від "Народного фронту" Микола Федорук, у постанові йдеться про перейменування 9 районів, 6 міст та 284 сіл і селищ.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада в рамках декомунізації перейменувала 218 населених пунктів та 6 районів.
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень