Для учасників АТО з Рівненщини влаштували тренінги, аби подолати стрес

Загалом соціально-психологічну допомогу отримали понад 1000 осіб

Громадськість Рівненщини та психологи об’єдналися, аби допомогти учасникам АТО та переселенцям адаптуватися до мирного життя. Спільно вони реалізували проект «Соціально-психологічна підтримка в Рівненській області людей, постраждалих від збройного конфлікту на Сході України».

До його впровадження долучилися громадські організації «Прометей», «Психологічна служба Євромайдану», «Всеукраїнська колегія людей з обмеженими можливостями «Соціальна солідарність» у Рівненській області.

Зокрема, під час проекту 32 військовослужбовцям надали послуги із психологічної  та соціальної реабілітації. Бійцям допомогли у відновленні втрачених документів, у вирішенні побутових та майнових проблем. Також із учасниками АТО провели серію тренінгів, аби подолати стресові розлади після повернення із зони бойових дій.

Військові події налаштовують психіку на потреби війни, роблять людину неспроможною жити в мирних умовах. Тож необхідно створити умови для підтримки сприятливої психологічної атмосфери в сім’ях та у громаді. Зокрема, потрібно забезпечити бійцям достойну зустріч при поверненні додому, визнавати їхній новий статус ти значущість їхньої участі у бойових діях, - розповіла керівник ГО «Психологічна служба Євромайдану», критичний психолог Ольга Яковлєва.  

Загалом таку допомогу отримали понад 1000 осіб.

Водночас в рамках проекту психологи для студентів місцевих навчальних закладів прочитали лекції про те, яким чином молодь може підтримати людей, які постраждали внаслідок збройного конфлікту на Сході. Також для студентів провели національно-патріотичну виховну годину «Правила війни. Як жити з ними в мирному житті».

Кошти на реалізацію проекту спрямовано із обласної скарбниці, адже він переміг в обласному Конкурсі громадських ініціатив. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень