Для медичного страхування родинам загиблих в АТО потрібно сплатити 5 гривень

Таким чином, родини військовослужбовців, які віддали життя, захищаючи кордони нашої країни на сході, мають змогу отримати поліси медичного страхування на 100 тисяч гривень

Фото ілюстративне

Сьогодні такі поліси вперше у Рівному отримали батьки Ігоря Волошина та сестра Дмитра Кузьміна. Програму «Сім’я солдата» благодійного фонду «Євро-міст» популяризувати на Рівненщині приїхала  народна артистка України, колишній народний депутат України, голова Всеукраїнської громадської організації «Українська взаємодопомога» Оксана Білозір. З її слів, ідея приділити увагу сім’ям військових надійшла від німців, з якими співпрацює благодійна організація. Адже солдат, вирушаючи на війну, має фінансові гарантії. В той час, як його сім`я залишається беззахисною, особливо після втрати захисника, говорить Оксана Білозір:

 

 

- Є у нас страховий поліс, є у нас страхова компанія «KD Life», яка ці поліси видає. Цей поліс унікальний: він видається мамі, татові, дружині, дітям – тобто, найближчим кровним родичам. Він, фактично, має дуже велике підкріплення – це 100 тисяч гривень, і це страхування і життя, і смерті. Тут включено багато небезпечних захворювань, які не страхує жодна страхова компанія в Україні.  

 

Страхові поліси надає німецька компанія. Але Оксана Білозір сподівається, що за питання страхування в Україні все ж візьмуться на державному рівні. Адже зараз лише 9 мільйонів наших співгромадян із 42 мають медичне страхування.

Для того, аби отримати безкоштовний страховий поліс за програмою «Сім’я солдата», необхідно спершу зареєструватися, відправивши СМС на номер 8313 з аналогічним текстом.

Вартість повідомлення 5 грн. Після заявки дані звірять з військкоматом, і після перевірки з Вами зв’яжуться представники програми. 

 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень