Для медичного страхування родинам загиблих в АТО потрібно сплатити 5 гривень

Таким чином, родини військовослужбовців, які віддали життя, захищаючи кордони нашої країни на сході, мають змогу отримати поліси медичного страхування на 100 тисяч гривень

Фото ілюстративне

Сьогодні такі поліси вперше у Рівному отримали батьки Ігоря Волошина та сестра Дмитра Кузьміна. Програму «Сім’я солдата» благодійного фонду «Євро-міст» популяризувати на Рівненщині приїхала  народна артистка України, колишній народний депутат України, голова Всеукраїнської громадської організації «Українська взаємодопомога» Оксана Білозір. З її слів, ідея приділити увагу сім’ям військових надійшла від німців, з якими співпрацює благодійна організація. Адже солдат, вирушаючи на війну, має фінансові гарантії. В той час, як його сім`я залишається беззахисною, особливо після втрати захисника, говорить Оксана Білозір:

 

 

- Є у нас страховий поліс, є у нас страхова компанія «KD Life», яка ці поліси видає. Цей поліс унікальний: він видається мамі, татові, дружині, дітям – тобто, найближчим кровним родичам. Він, фактично, має дуже велике підкріплення – це 100 тисяч гривень, і це страхування і життя, і смерті. Тут включено багато небезпечних захворювань, які не страхує жодна страхова компанія в Україні.  

 

Страхові поліси надає німецька компанія. Але Оксана Білозір сподівається, що за питання страхування в Україні все ж візьмуться на державному рівні. Адже зараз лише 9 мільйонів наших співгромадян із 42 мають медичне страхування.

Для того, аби отримати безкоштовний страховий поліс за програмою «Сім’я солдата», необхідно спершу зареєструватися, відправивши СМС на номер 8313 з аналогічним текстом.

Вартість повідомлення 5 грн. Після заявки дані звірять з військкоматом, і після перевірки з Вами зв’яжуться представники програми. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень