Для дітей «айтішників» Хомко хоче побудувати спеціальні садки

Такі nриватні дошкільні навчальні заклади - у перспективі

Про те, що такі заклади (або один заклад) у Рівному будуть, міський голова Володимир Хомко повідомив під час зустрічі із учнями старших класів у виконкомі.

Заклади в перспективі стануть приватними. Чому саме спеціалісти  сфери IT так «зацікавили» Хомка, стало відомо із його ж пояснення:

Не секрет, що ІТ-технології – найпопулярніший напрямок серед молоді. Багато айтішників є і у нас в місті. Місто розвивається, житло будується. Цим людям є де жити, і вони відповідно хочуть користуватись усім якісним. До того ж айтішники, в основному молодь, зараз заводять сім’ї, народжують дітей. А так як вони добре зроблять, то і хочуть нормальні умови своїм дітям у садках. У перспективі три приватних садка у Рівному зробити.

Не секрет, що проблема із дитячими дошкільними навчальними закладами в Рівному існує. Наприклад, жителі мікрорайону «Північний» досі виборюють право на те, щоб облаштувати садок у приміщенні на Коновальця. Про ситуацію ми писали у статті «І знову про Коновальця,16».

Між тим, нещодавно стало відомо про наміри міста побудувати приватний садок у старому приміщенні 14-ої школи, що на вулиці Залізничній.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень