Для жителів північних районів Рівненщини відкриють серцево-судинний центр

Він стане другим в області

Фото ілюстративне 

У Сарнах з'явиться серцево-судинний центр.

Нещодавно в межах реалізації проекту Світового банку обласне управління охорони здоров’я підписало угоду про закупівлю ангіографічного комплексу з німецькою компанією AFS medizintechnik.

Комплекс стане частиною нового серцево-судинного центру, що планують відкрити в Сарненській районній лікарні.

Він обслуговуватиме пацієнтів з північних районів Рівненщини.

Керівник групи консультаційної підтримки проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок розповів, що, відповідно до сучасних медичних протоколів, для того, щоб уникнути небажаних наслідків, медичну допомогу при інфаркті необхідно надавати протягом двох годин:

Зрозуміло, що доставити пацієнта з північних районів області до Рівного протягом цього часу надто складно, а часом і неможливо. Тому ми виступили з ініціативою відкрити аналогічний Рівненському серцево-судинний центр у Сарнах. 

Він також повідомив, що за результатами конкурсних торгів перемогла німецька компанія AFS medizintechnik. Тож вона має 90 днів, аби доставити обладнання до Сарненської районної лікарні.

Нагадаємо, на початку 2018 року в межах проекту Світового банку вже відкрився серцево-судинний центр в Рівненській обласній клінічній лікарні.

За цей час лікування в центрі пройшло близько 2000 пацієнтів.

Про це ми писали тут:

У Рівному все готово до відкриття особливого медичного центру
Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень