

У разі ухвалення законопроєкту, ТЦК отримає більше повноважень у покаранні чоловіків
У Верховній Раді розглядають законопроєкт, який спростить умови накладення заочних штрафів від ТЦК для ухилянтів за порушення військового обліку. Це дозволить оперативніше та ефективніше притягувати їх до відповідальності.
Про це йдеться у картці законопроєкту 12093.
Суть законопроєкту полягає в тому, щоб покращити контроль за виконанням військових обов'язків.
Розширюється коло випадків, коли може накладатися заочний штраф без складення протоколу. У змінах до статті 258 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) прямо передбачається, що повернення виклику ТЦК з відмітками про невручення чи відмову в отриманні є підставою для того, щоб не складати протокол, а одразу винести постанову про «заочний штраф».
Зокрема, протокол не складається у разі вчинення в особливий період адміністративних правопорушень, передбачених статтями 210 і 210-1 КУпАП, розгляд яких віднесено до компетенції ТЦК.
Це стосується випадків, коли особа не з’явилася на виклик без поважних причин або не повідомила причину неприбуття, будучи належним чином проінформованою про дату, час і місце виклику.
Водночас ТЦК повинні мати підтверджувальні документи про отримання особою виклику або про повернення виклику з відмітками про невручення чи відмову в отриманні.
Після повернення неврученого відправлення «Укрпоштою» ТЦК зможе одразу скласти постанову про штраф без необхідності складати протокол, що спростить процедуру накладення штрафів у таких випадках.
Джерело: ТСН
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується усіх, хто є клієнтом Приват Банку: повідомили про важливі зміни
Назвали рибу, яку категорично не можна їсти, хоча її продають в усіх супермаркетах
Як часто можна фарбувати волосся: про це треба знати всім жінкам
Під захистом Всесвіту: 4 знаки Зодіаку, яких буде супроводжувати удача весь 2025 рік
Фінансовий успіх – Рибам, приємні сюрпризи – Терезам: гороскоп на 25 березня
Чоловіків, які мали бронювання, тепер мобілізовують: чому так відбувається?
Триватиме аж до перемоги: В одній з областей України посилюють мобілізацію
Мені пощастило, що в мене є гроші»: як чоловікам вдається оминати масштаби мобілізації?
Застосування знайдуть усім: українські жінки мають готуватися до мобілізації
ТЦК навіть не шукатиме: ухилянтам приготували «заочні штрафи»
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415