Для чого в часи Гюрем у спідній білизні робили прорізи

Спокусливими мереживами в ті роки «не пахло»

Це зараз спідню білизну можуть виставляти напоказ, влаштовують цілі фотосесії, одягають напівпрозорі речі. Втім, у Середньовіччі те, що носили під сукнею, вважалося закритою темою.

Бюстгальтерів і трусиків тоді ще й близько не було. Їх винайшли набагато пізніше — у ХІХ столітті, і то їх могли собі таке дозволити лише багатії.

Окремою темою можна назвати білизну, яку носили османські султани та їхні жінки. Істина виявилася далекою від того, що показали глядачам у серіалі «Величне століття», — жодних відкритих ліфів та спокусливих елементів. І Гюрем, і король одягали дуже специфічну білизну.

Люди в Османській імперії, включаючи чоловіків, користувалися натільними сорочками.

 

Для простих дівчат вони шилися з бавовни, для привілейованих — з шовку.

 

Ця деталь одягу була обов'язковою до носіння під основне вбрання.

На ноги вдягали спеціальні шаровари. Нижні штани берегли як зіницю ока, адже пані боялися, що заздрісниці можуть через них навести порчу. При виході з покоїв на наложниці мало бути три шари одягу — два натільні та верхнє вбрання.

До речі, у нижніх шароварах робили великі прорізи. Їхнє призначення було дуже банальним. При поході в туалет знімати всі шати було складно й моторошно, тому для полегшення користувалися спеціальною «діркою».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень