

Що робити, якщо додаток перестав працювати?
Користувачі додатку «Дія» дедалі частіше почали стикатися з однією і тією ж проблемою під час спроби скористатися держпослугами.
Програма не запускається на їхніх смартфонах та показує повідомлення із проханням встановити його офіційну версію.
Фактично «Дія» звинувачує українців у використанні підробного софту. Однак це зовсім не так.
Цікаво, що проблема з додатком виникає тоді, як вони змінили смартфон та завантажили додаток на новий пристрій із резервної копії. Після видалення такої програми та її повторного встановлення з офіційного джерела, наприклад маркету Google Play, «Дія» знову починала працювати, повідомляє GSMinfo.
Керівник з розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Мстислав Банік пояснив:
Джерело завантаження програми перевіряється при кожному запуску «Дія». Така перевірка є одним із факторів захисту додатку. Адже «Дія» містить особисті дані користувачів, які потрібно захистити від шахраїв та хакерів. Тому якщо користувач завантажив додаток «Дія» з архівного файлу apk, а не з офіційного маркету, він просто не запуститься.
Крім того, така ж проблема може виникнути у користувачів, які «скинули» свій смартфон до заводських налаштувань. У цьому випадку відновлення програм також відбувається з резервної копії, а не з Google Play чи App Store.
Експерт з Мінцифри також нагадав українцям, що після встановлення додатку «Дія» необхідно відновити застосунок. Підпис і COVID-сертифікат, згенерувавши їх повторно. Оскільки ключ та сертифікати зберігаються саме у пам’яті пристрою.
Радіо Трек: НОВИНИ
Над Івано-Франківськом та Львовом пролетіли пасажирські літаки: звідки і куди вони прямували
Заблокують доступ до грошей: ПриватБанк звернувся до українців з попередженням
Розумний та ще розумніший: власники якої групи крові мають високий інтелект
Куди зник переможець «Голосу країни», якому Кароль подарувала квартиру (ФОТО)
Долар зробив круте піке, а євро – неспинне: банки та обмінки знову змінили курс валют на четвер
Найшвидша у світі реєстрація бізнесу: відкрити ФОП тепер можна на порталі «Дія»
Працюють у Польщі, але податків не платять ані там, ані в Україні. Що мають знати заробітчани
Замінити посвідчення водія можна буде через додаток «Дія»
Лише для рівнян у ЦНАПі запровадили нові послуги
Голосувати за місцеві петиції тепер можна через «Дію». Однак не всім
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.
Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08