«Диверсійні групи зі знищення освіти та культури працюють на Рівненщині»: Люди б’ють тривогу (ФОТО)

Запущено ліквідацію гуртків та закладів позашкільної освіти?

Як виглядає, на Рівненщині гряде чергове скорочення послуг соціальної сфери. Цього разу під загрозою скорочення та «оптимізації» опинилися дитячі гуртки та позашкільна освіта.  

Принаймні так вважає людина, яка звернулася до Радіо Трек, надіславши документ (як ми розуміємо, це проект - ред.) відповідної ухвали Рівненської обласної ради та свій коментар до нього.

Ось ключове з коментаря обуреної людини:

Шановні рівняни, жителі Рівненщини та всі українці!

 

Складається враження, що у Рівному, та і взагалі на Рівненщині працюють диверсійні групи по знищенню освіти та культури…

 

Народні обранці та департамент освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації хочуть зруйнувати позашкілля Рівненщини: злити три заклади в один, де займаються майбутні екологи, садівники, краєзнавці, юні туристи, механіки, інженера та програмісти, які в майбутньому будуть відбудовувати нашу державу.

 

При злитті закладів позашкілля не буде можливістю для розвитку цих здібностей у дітей, тому що це призведе до скорочення кількості гуртків, а отже і відповідної їх якості.

Ось відповідний документ за підписом голови Рівненської обласної ради Андрія Карауша, копію якого надіслали на нашу адресу

Цікаво, що серед закладів, які планується реорганізувати, є й «Станція юних натуралістів», яка має доволі велику територію на виїзді з Рівного у напрямку Здолбунова.

Кажуть, що багато забудовників уже давно облизуються на цю землю.

Ми намагаємося отримати коментарі з роз’ясненням безпосереднього від Департаменту освіти та науки Рівненської ОДА, проте поки безуспішно.

Тим часом з'ясувалося, що наведене вище рішення таки дійсно готується  розгляду на черговому засіданні сесії обласної ради, яке відбудеться вже 17 березня.

З цього приводу вже розгорнулася гаряча дискусія в групі SOS Позашкільна освіта:

Ось лише деякі з коментарів під цим дописом

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень