Дівчинка на матчі «Шахтаря» розчулила мережу (ФОТО)

Розчарувалась поразкою «гірників»?

Донецький «Шахтар» завершив виступи в Лізі чемпіонів, програвши «вдома» «Лейпцигу» (0:4). Режисер трансляції впіймав у кадр маленьку дівчинку, яка, мабуть, засмутилася поразкою «Гірників». На це звернув увагу колишній директор телеканалів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов у Instagram.

- Що я запам’ятаю сьогодні, так от цю маленьку дівчинку. А матч краще забути.

 

Попри все, дуже дякую «Шахтарю» за цю шалену ЛЧ , — написав Денисов, який прикріпив кадр із трансляції гри з тією самою дівчинкою.

Користувачі в мережі захопилися дівчинкою із синьо-жовтим вінком на голові.

Вболівальники зазначили, що перемоги «Шахтаря» ще попереду, а тому засмучуватися не треба.

Нагадаємо, «Лейпциг» пробився до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, жеребкування цієї стадії турніру пройде вже 7 листопада. «Шахтар» зіграє у стиковому раунді Ліги Європи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень