Діти врятовані. Рівненщина підписала Меморандум про постачання життєво необхідних ліків

Йдеться про співпрацю Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА, громадського руху «Варта» та компанію «Рош Україна»

1-3

На сьогодні у Рівненській області зареєстровано 18 пацієнтів зі спінальною м’язовою атрофією, 2 з них мають орфанні захворювання і знаходяться у вкрай важкому стані. Саме з надання допомоги цим дітям і розпочнеться співпраця з фармацевтичною компанією «Рош Україна», повідомляють у Рівненській ОДА. 

Досі діти із симптомами СМА не мали подібного спеціалізованого лікування, а такий інноваційний та дороговартісний препарат дозволить затримати прогресування захворювання, зазначив начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник. 

1-3

Сьогодні ми дякуємо фармацевтичній компанії від імені батьків усіх хворих діток із симптомами СМА» - зазначив координатор проєкту «Допомога пацієнтам зі СМА» громадського руху «Варта» Роман Панчішин.

Дуже важливо, що ми підписали Меморандум про таку важливу допомогу, це благородна справа. Впевнений, що це початок постійної співпраці, - зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

1-3


До слова, Рівненщина друга серед областей, які розпочали співпрацю з фармацевтичною компанією «Рош Україна». Першою стала Львівщина, розповів представник компанії Олександр Мелянчук.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень