Діти підхоплюють кір від батьків, - директори шкіл Рівного

Випадків чимало

Більша частина хворих на кір рівнян – діти. До того ж, часті випадки, коли малеча інфікується від хворих батьків. Про це розповідає заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик:

Керівники закладів говорить, що дуже багато дітей хворіють, адже батьки нещеплені.  Директор школи №13 говорив, що діти захворіли тому, що захворіли батьки, а потім вже і діти. Тому й для дорослого населення важливо, щоб воно щеплювалося.

Освітянка говорить, що понад дві третини дітей у школах Рівного - щеплені. І з батьками невакцинованих дітей цього тижня продовжать працювати в школах. Нагадаємо, що медики міста нарахували таких шість сотень. Першочергова ціль – спонукати батьків добровільно щепити свою малечу. Нині в управлінні освіти збирають інформацію про результати такої виховної роботи. Після цього вже керівники навчальних закладів самостійно прийматимуть рішення щодо переведення нещеплених дітей на дистанційну освіту.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: школикір
Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень