Діти підхоплюють кір від батьків, - директори шкіл Рівного

Випадків чимало

Більша частина хворих на кір рівнян – діти. До того ж, часті випадки, коли малеча інфікується від хворих батьків. Про це розповідає заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик:

Керівники закладів говорить, що дуже багато дітей хворіють, адже батьки нещеплені.  Директор школи №13 говорив, що діти захворіли тому, що захворіли батьки, а потім вже і діти. Тому й для дорослого населення важливо, щоб воно щеплювалося.

Освітянка говорить, що понад дві третини дітей у школах Рівного - щеплені. І з батьками невакцинованих дітей цього тижня продовжать працювати в школах. Нагадаємо, що медики міста нарахували таких шість сотень. Першочергова ціль – спонукати батьків добровільно щепити свою малечу. Нині в управлінні освіти збирають інформацію про результати такої виховної роботи. Після цього вже керівники навчальних закладів самостійно прийматимуть рішення щодо переведення нещеплених дітей на дистанційну освіту.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: школикір
Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень