Діти на Рівненщині отримуватимуть путівки в санаторії за рахунок області

Частині їх надаватимуть безкоштовно, іншим - частково компенсують ціну

Відпочинок дітей в санаторіях і таборах компенсуватимуть з бюджету Рівненщини. Таку програму винесли на розгляд сесії облради сьогодні на гуманітарній комісії. Таким чином, особливим категоріям – дітям-сиротам, інвалідам тощо, путівка буде безкоштовною. Іншим на відпочинок область виділятиме суму рівну двом прожитковим мінімумам, тобто 3400 гривень.

Інше доплачуватимуть батьки. Особливістю нової програми є те, що сім’я сама може обрати в який заклад відправити свою дитину, говорить керівник управління молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський:

Ми не будемо проводити тендер на закупівлю путівок, тому що обирається нижча ціна, а відповідно нижча якість надання послуг. А батьки тепер будуть самі вибирати обласний заклад, куди вони хочуть направити дітей.   

Отже, між сім’єю, Рівненським обласним центром оздоровлення та обраним закладом укладатимуть тристоронню угоду. Також заступник голови РОДА Світлана Богатирчук-Кривко заявила, що тепер до часткового фінансування путівок дітям будуть залучати й ОТГ, адже в районах майже не займаються цим питанням.

Тож тепер чим більше з місцевих бюджетів виділятимуть коштів на відпочинок своїм наймолодшим жителям, тим більше місцеві громади отримуватимуть співфінансування від області. До слова, на програму оздоровлення в обласний бюджет цьогоріч заклали майже 6 млн гривень. Подібну програму мінсоцполітики планує створити й для чорнобильців та учасників АТО.

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень