

Аби уникнути непорозумінь з пільговим перевезенням
Торік наприкінці листопада у Рівному був конфлікт із водіями маршруток. Йдеться про інцидент, коли на 58-му маршруті кілька водіїв відмовилися везти дітей Героя Небесної Сотні Валерія Опанасюка.
Тоді ця ситуація набула розголосу й усіх перевізників викликали у Рівнераду. Втім, ані на засіданні спеціальної комісії, ані після цього імен водіїв, які відмовилися везти дітей, не з’ясували.
Втім, ситуацію владнали іншим шляхом, повідомив начальник міського управління транспорту і зв’язку Володимир Пилипчук:
- Там розібрались із тією ситуацією, сьогодні проблем немає. Водіям показали фото дітей, розказали, що така сім‘я є. І дітей в обов‘язковому порядку треба перевозити безоплатно.
По-друге, усіх інших перевізників попередили.
Особи водіїв, які відмовилися везти дітей Вікторії Опанасюк, ми не встановили.
Зазначимо, на 58-му маршруті їздить 11 маршрутних таксі, на яких працює 22 водії.
Нагадаємо, що днями водія 47-ї маршрутки оштрафували за відмову у пільговому перевезенні матері з особливою дитиною.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується тих, хто має вдома такі долари: Нацбанк попередив про обмін валюти
Не у західних областях: ви здивуєтеся, де найзапекліша боротьба за українську мову
Не та за кого себе видає: який факт приховує Тіна Кароль вже 22 роки
Навіщо щодня «солити» воду в унітазі: хитрість, перевірена поколіннями
День творчості – Терезам, визнання – Левам: гороскоп на 12 квітня
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415