Disney перезніме «Самого вдома»

Та кілька інших своїх хітів

В листопаді Disney запустить свій власний стрімінговий сервіс, за допомогою якого глядачі зможуть побачити не тільки нові проєкти, а й кілька «переосмислень» своїх хітів, серед яких і фільм «Сам удома».

Глава Disney Боб Айгер офіційно підтвердив, що кілька класичних фільмів студії будуть перезапущені, щоб нове покоління глядачів могло долучитися до класики. Крім різдвяного фільму Кріса Коламбуса, осучаснені рімейки отримають «Ніч у музеї», «Щоденник слабака» і «Гуртом дешевше».

Крім того, Disney збирається продовжити франшизу «Планета мавп» і використовувати інші проєкти студії Fox.

За даними західних видань, до кінця першого року роботи на потоковому сервісі студії буде більше тисячі телевізійних епізодів і чотири сотні різних повнометражних картин: фільми та серіали Marvel, «Зоряні війни», «Сімпсони» та багато іншого.

Щодо переосмислення стрічки «Сам удома», то творці, за чутками, збираються просто перевернути сюжет. Тепер замість маленького хлопчика, що захищає свій будинок від двох злодіїв, в центрі історії виявиться подружня пара, яка буде воювати з хлопчиком-злодієм. Ролі чоловіка і дружини можуть виконати Мелісса Маккарті та Вілл Фарелл, але ця інформація поки не підтверджена.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень