Дім (НЕ)безпеки: скільки рівнян стикаються з домашнім насильством (ОПИТУВАННЯ)

Статистика свідчить, що лише 10% просять про допомогу

Нещодавно студія онлайн-освіти «Educational Era» спільно з координатором проєктів ОБСЄ запустила освітній проєкт з протидії домашньому насильству - «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ».

Щороку понад мільйон людей в Україні страждають від різних форм насильства саме у своїх родинах. Утім, до спецслужб звертається лише кожна десята жертва.

Мета дослідження - показати масштаби явища домашнього насильства в Україні і розповісти про те, з якими його видами та проявами найчастіше стикаються українці.

З огляду на те, що не кожен усвідомлює, що являє собою вважається домашнім насильством, «Educational Era» підготувала спеціальні анонімний тест та опитування.

Додамо, що цей освітній проєкт навчить помічати насильство, розрізняти його види, розуміти причини та наслідки. А ще - допомагати людям, які потрапили у пастку домашнього насильства.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень