Дільничні офіцери поліції Рівненщини склали близько 9 тисяч адмінпротоколів

Найбільше – за порушення правил адміннагляду

З початку цього року на жителів області складено 8 994 адміністративних протоколів за вчинені правопорушення. Найбільше осіб притягнуто до відповідальності за порушення встановлених правил адміннагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд.

Крім того, за п’ять місяців дільничні офіцери поліції зафіксували:

1044 адмінправопорушення за виготовлення та зберігання самогону, а також апаратів для його виготовлення, 894 - за вчинення домашнього насильства, 488 осіб притягнуто до відповідальності за дрібне хуліганство та 192 - за дрібну крадіжку.

Загальна сума накладених штрафів становить 165 тисяч 256 гривень.

Пріоритетним напрямком роботи дільничних офіцерів на сьогодні є проведення превентивних заходів та взаємодія у цьому питання із ОТГ, яких нині на території області налічується 28.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень