Поліція на Рівненщині затримала двох крадіїв-невдах

У двох районах Рівненської області поліцейські затримали злодіїв

Так, жителька Корця повідомила, що невідомий з її будинку у селі Голичівка, пошкодивши двері, викрав 350 гривень. Правоохоронці одразу встановили, що зловмисник - 53-річний місцевий житель. Чоловіка поліцейські розшукали за місцем проживання його товариша в цьому ж селі. Обоє за «виручені» гроші вже розпивали спиртне. Чоловік уже мав проблеми з законом, а цього року вийшов на волю.

Про інший випадок крадіжки, на Рокитнівщині, розповідає прес-офіцер Нацполіції Рівненщини Марія Юстицька:

Крім того, дільничні інспектори Рокитнівського відділення поліції викрили 21-річного жителя села Борове, який з літньої кухні господарства 31-річного місцевого жителя викрав 10 тисяч гривень. Чоловік зізнався поліцейським, що, оскільки був напідпитку, то не пам’ятає, куди подів гроші. Як з’ясувалося, відносно нього у поліції вже є провадження за фактом крадіжки, розпочате у вересні цьогоріч.

За обома фактами правоохоронці проводять досудові розслідування у відкритих кримінальних провадженнях за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка з проникненням у приміщення).

Зловмисникам відповідно до санкції статті загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від трьох до шести років.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень