Дієві способи видалення плям зі стелі, якщо вас затопили

Вони реально працюють

Чи не з кожним мешканцем багатоповерхівки буває така неприємність як затоплення. Тоді найлегше власникам квартир, де натяжні стелі. Воду тоді просто можна злити, знявши стелю.

А от тим у кого звичайна стеля доводиться складніше, адже після затоплення лишаються помітні плями. І часто зафарбувати їх не вдається.

Спосіб 1

Вам будуть потрібні:

  • білизна;
  • місткість;
  • рукавичка;
  • губка.

Візьміть губку для посуду, змочіть у білизні і почистьте забруднене місце. Повторити такі заходи потрібно щонайменше тричі після повного висихання.

Спосіб 2

Якщо перший спосіб не допоміг, вам буде потрібно замаскувати плями. Але водоемульсійна фарба не підійде, оскільки плями будуть просочуватися крізь неї і знову проявлятися на стелі.

Вам будуть потрібні:

  • олійна емаль;
  • водоемульсійна фарба для стель.

Беремо олійну емаль і тонким шаром зафарбовуємо нею проблемні місця. Даємо емалі повністю висохнути і створити масляну захисну плівку, через яку плями вже не зможуть просочитися. Потім покриваємо проблемне місце водоемульсійною фарбою для стель — цей етап також необхідний, оскільки з часом біла олійна фарба почне жовтіти, а водоемульсійна ні.

Ось і все, ваш біла стеля як новенька!

Джерело - Ukr.Media.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень