Дієтологи назвали найгіршу дієту, яку тільки можна уявити

Але й рекомендували здорову альтернативу  

Найгіршою дієтою, яку можна уявити, експерти зі здорового харчування вважають безглютенову дієту. Сьогодні багато людей захоплюється безглютеновою дієтою, але насправді вона небезпечна.

Зауважимо, йдеться про випадки, коли таке харчування практикують здорові люди, а не ті, кому безглютенове харчування рекомендоване за станом здоров’я. 

Харчування продуктами, які не містять глютену, призводить до дефіциту важливих мікроелементів, таких як залізо, магній, кальцій, селен, а також до нестачі вітамінів В, С та D. У підсумку після тривалого дотримання правил безглютенового харчування людина зі здорової перетворюється з людину з суттєвими проблемами. 

Хоча фахівці й зазначають, що дотримуватися безглютенової дієти вкрай складно, адже крохмаль міститься у багатьох продуктах. 

Водночас як найкращу дієту, яка передбачає цілком збалансоване харчування, оптимальну кількість поживних речовин та необхідний набір вітамінів та мікроелементів, фахівці рекомендують середземноморську дієту. 

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікування

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень