Дієтологи назвали найгіршу дієту, яку тільки можна уявити

Але й рекомендували здорову альтернативу  

Найгіршою дієтою, яку можна уявити, експерти зі здорового харчування вважають безглютенову дієту. Сьогодні багато людей захоплюється безглютеновою дієтою, але насправді вона небезпечна.

Зауважимо, йдеться про випадки, коли таке харчування практикують здорові люди, а не ті, кому безглютенове харчування рекомендоване за станом здоров’я. 

Харчування продуктами, які не містять глютену, призводить до дефіциту важливих мікроелементів, таких як залізо, магній, кальцій, селен, а також до нестачі вітамінів В, С та D. У підсумку після тривалого дотримання правил безглютенового харчування людина зі здорової перетворюється з людину з суттєвими проблемами. 

Хоча фахівці й зазначають, що дотримуватися безглютенової дієти вкрай складно, адже крохмаль міститься у багатьох продуктах. 

Водночас як найкращу дієту, яка передбачає цілком збалансоване харчування, оптимальну кількість поживних речовин та необхідний набір вітамінів та мікроелементів, фахівці рекомендують середземноморську дієту. 

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікування

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень