Деякі райони Рівненщини залишилися без телебачення

Через перехід з аналогового на цифрове

Від 31 серпня на Рівненщині відключено аналогове мовлення, тож область перейшла на «цифру». Ці зміни не стосуються абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен.

За словами заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, від серпня до адміністрації надійшло близько 30 звернень щодо відключення аналогового мовлення. Більшість заяв надійшли з Варашу, Дубровицького та Корецького району. Мешканці нарікають на відсутність телевізійного сигналу – навіть на тих територіях, де раніше були зони впевненого прийому «цифри».

Дійсно, за словами представника Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Рівненській області Дмитра Тарасюка, до сьогодні у Вараші та Дубровиці місцями був відсутній сигнал. У цих районах фахівці вже працюють над усуненням технічних проблем, а також над покращенням цифрового сигналу на усій території Рівненщини.

Дуже часто поганий сигнал через невисоку якість самої антени. До мене особисто зверталися жителі Гощанського, Корецького та Костопільського районів, де, як з’ясувалося були старі польські антени. Вони неефективні до прийому цифрового телебачення. Я раджу їх змінити, - зазначає Дмитро Тарасюк.

Мешканцям області, у яких виникли проблеми через перехід на цифрове мовлення звертатися до філії Концерну радіомовлення та телебачення, а також до спеціальних служб із обслуговування техніки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень