Деякі українці отримають по 16 тис. гривень: Хто може претендувати та як подати заяву

Це стосується ветеранів війни з інвалідністю

З 16 лютого ветерани війни з інвалідністю І або II групи можуть подати заявку на отримання грошової допомоги від профільного міністерства і Червоного Хреста.

Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Особи з інвалідністю матимуть змогу протягом 4 місяців отримувати по 4 тисячі гривень (всього – 16 тисяч гривень).

 

Як подати заяву

  • зайдіть на сторінку вебсайту: https://eveteran.gov.ua;
  • перейдіть за посиланням «Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни»;
  • пройдіть електронну ідентифікацію за допомогою електронного підпису;
  • перевірте своє прізвище, ім'я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків та зазначте свій міжнародний номер банківського рахунку IBAN, номер телефону, адресу електронної пошти та надішліть заяву.

Що буде далі

Заяву буде надіслано до Мінветеранів для підтвердження наявності статусу ветерана війни – особи з інвалідністю І або II групи в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни.

Якщо особа відповідає цьому критерію, тоді знеособлені дані заявника в автоматичному режимі передаються до Червоного Хреста України для подальшої виплати грошової допомоги на вказаний в заяві банківський рахунок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень