Деякі українці отримають пенсію відразу за кілька місяців: умови

Ці зміни пов’язані з війною в Україні

Відколи почалася повномасштабна війна, кілька областей України потрапили у тимчасову окупацію. Мільйони людей покинули свої домівки, однак чимало громадян залишились на території, тимчасово непідконтрольній офіційному Києву – без доступу до багатьох послуг, які надає держава.

Зокрема, у людей зникла можливість отримати пенсію у відділеннях «Укрпошти», адже на деяких територіях оператор поштового зв’язку тимчасово припинив роботу.

Так от, всі, хто зіткнувся з такою проблемою, можуть отримати пенсію одразу за кілька місяців. Для цього треба виконати просту умову.

 

Громадяни, які від початку війни не отримують пенсію, можуть забрати її в «Ощадбанку».

Днями до відділення ПФУ звернувся пенсіонер із Херсону, якому вдалося евакуюватися на підконтрольні Україні території. Він заявив, що не отримує пенсію ще з червня, адже відділення «Укрпошти» не працює.

У ПФУ йому відповіли, що чоловік може забрати всю суму відразу в будь-якому відділенні «Ощадбанку». З собою потрібно мати ідентифікаційний код і паспорт. Тим, у кого є рахунок в «Ощаді», гроші можуть переказати одразу на нього.

Ті, хто перебуває за кордоном, також можуть отримати всю суму одночасно. Якщо минуло лише пів року, пенсію можна отримати, звернувшись у будь-яке відділення ПФУ.

 

Якщо ж минув рік і більше, то потрібно писати заяву у ПФУ, і лише потім певну суму виплатять відразу, а решту виплачуватимуть частинами щомісяця, разом із основною виплатою.

Нагадаємо, що пенсію можна й переадресовувати. Так, якщо ви переїхали в іншу область чи місто, але отримуєте пенсію через листоношу або ж відділення «Укрпошти», то можете зробити переадресацію виплат. Все оформляється на сайті «Укрпошти» за декілька хвилин. Там потрібно вказати особисті дані, місце реєстрації та нове місце проживання й заповнити всі інші пункти, передбачені в анкеті.

Джерело: gsminfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень