Десятикласника з Рівного визнали найкращим розробником у Китаї (ФОТО)

Учень обласного наукового ліцею здобув «золото» на міжнародному конкурсі в Китаї

Вихованець Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Владислав Парфенюк у складі команди МАН України брав участь у третьому конкурсі командних проєктів «Belt & Road Teenager Maker Camp and Teacher Workshop. Захід проходив в кінці вересня в китайському місті Наньнін. Окрім нашого земляка, медалі та дипломи за найкращі розробки отримали ще четверо юних українських науковців, повідомляє Рівненська обласна рада.

Разом зі своїм молодим колегою з Дніпра

Владислав Парфенюк (на фото вгорі) змагався в категорії «Мистецтво електронних схем». Решта «манівців» з України змагалися у двох інших категоріях: «Креативне програмування» та «Мистецтво друку».

Загалом у міжнародних інтелектуальних змаганнях взяли участь двісті юних науковців з 33 країн світу. Їх поділили на 56 міжнародних команд, котрі конкурували між собою у восьми секціях. Крім категорій, в яких показали високі результати представники України, були також «Відеовиробництво», «Мистецтво моделювання», «Розумний робот», «Кольорова хімія» та «Авіамоделювання».

Вперше у межах конкурсу фахівці «UF Incubator» провели тренінги «Життєздатний проєкт». Новацією у змаганні також стала заснована Національним центром «Мала академія наук України» та «UF Incubator» спеціальна нагорода. Нею відзначили 24 учасники з Азербайджану, Туреччини, Чехії, Китаю, Коста-Ріки, Філіппін, Камбоджі та Уганди ‒ вони отримали сертифікати на участь у міжнародному стартап-таборі «Junior Startup Camp 2020», що відбудеться восени наступного року. Серед організаторів ‒ НЦ «МАНУ» як Центр ЮНЕСКО та «UF Incubator».

У рамках конкурсу відбулося щорічне засідання Міжнародного координаційного комітету з наукової освіти у рамках ініціативи «Один пояс – один шлях». Де українська сторона ініціювала проведення заходів для розвитку підприємницького мислення молоді на прикладі діяльності «UF Incubator». Адже саме це, на думку дорослих науковців, сьогодні є найкращою інвестицією в майбутнє.

Довідково.

Владислав Парфенюк навчається в 10 класі Рівненського обласного наукового ліцею-інтернату. Керівниками його наукової діяльності є Віталій Янішевський та Андрій Заморський.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень