Десятки мільйонів боргів по зарплаті має Рівненщина. Майже все винен «Рівнеазот»

І ще «трохи» - у «Здолбунівкомуненергії»

Заборгованість по заробітній платі на Рівненщині становить понад 60 мільйонів гривень.  З них майже 55 мільйонів  – це борг «Рівнеазоту», який досі не повернув кошти працівникам після весняного припинення роботи. Про це розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

По заборгованості заробітної плати в області загальна сума залишається 60 млн гривень. З них майже 55  - борг «Рівнеазоту». Платиться лише поточна заборгованість, а «прострочені» борги лишаються.

Керівник області Олексій Муляренко попросив свого заступника підготувати окрему доповідь щодо «Рівнеазоту». Крім нього, на Рівненщині висока заборгованість лишається у Здолбунівському районі.

Головний боржник району - «Здолбунівкомуненергія» - не може повернути зарплати працівникам через борги перед «Нафтогазом». Їх у підприємства – 9,5 мільйонів.

Тому в «Комуненергії» зараз заблоковані рахунки, з яких 90% надходжень йде на погашення боргу «Нафтогазу». Там сподіваються, що з початком опалювального сезону установа почне заробляти гроші та розрахується з працівниками, населенням і «Нафтогазом». В найкращому випадку – це зроблять  до кінця опалювального сезону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень