ON-LINE

Рівненська ОДА просить Гройсмана допомогти відновити роботу «Рівнеазоту»

п'ятниця, 10 березня 2017
Інакше 2700 фахівців втратять робочі місця, а місто - щомісячні 5 млн гривень

Рівненська облдержадміністрація офіційно звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із проханням допомогти у поновленні роботи «Рівнеазоту».

Нагадаємо, зниження тиску природного газу призвело до призупинки виробничої діяльності одного з найбільших промислових об’єктів Рівненщини. Пре це ми писали тут: Вночі у Рівному несподівано зупинився АЗОТ (ПОВНІСТЮ)

У листі вказують, що «Рівнеазот» є єдиним в Україні виробником вапняково-аміачної селітри. Частка підприємства у виготовленні мінеральних добрив в Україні становить близько 10 %. «Рівнеазот» має велике значення для економіки Рівненщини. Адже його продукція складає третину усього експорту області.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підкреслює:

Не слід забувати, що на «Рівнеазоті» працює понад 2700 фахівців. А щомісячні надходження до бюджету міста складають більше 5 мільйонів гривень. Водночас очисні споруди підприємства забезпечують очищення значної частини стоків Рівного.

Тож зупинка «Рівнеазоту» призведе до скорочення робочих місць, зменшення фінансових надходжень до місцевих бюджетів. Також ускладниться очистка каналізаційних стоків у Рівному, що вкрай негативно вплине на екологічну ситуацію в регіоні.  

Тому, аби запобігти негативним наслідкам у фінансовій, соціальній та екологічній сферах, Рівненська ОДА звернулася до глави Уряду задля оперативного вирішення питання поновлення роботи підприємства.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного