

Що ж не варто робити у домі, згідно зі спостереженнями наших пращурів
Наші пращури вірили, що поріг – це портал у потойбіччя. Через нього, згідно з прикметою, до будинку може проникнути енергія – як хороша, так і погана.
Вважали, що передача через поріг речей, а особливо грошей та їжі, може призвести до сварки між тими, хто це робить. Щоб уникнути конфлікту, важливо переступити через поріг хоча б однією ногою.
Багато хто чув таку прикмету, що якщо сидіти на розі столу, то не вийдеш заміж. Наші предки вважали, що це дійсно обіцяє безшлюбність, але не назавжди, а на сім років.
Гострий кут асоціювався у наших предків із негативною енергетикою, та негативом, спрямованим на людину.
Згідно з народними прикметами, на стіл не можна ставити порожній посуд, а особливо порожні пляшки.
Це обіцяє господарям будинку бідність.
Пояснення просте: якщо на столі порожній посуд, то він буде порожнім і в майбутньому, тобто в будинку не вистачатиме їжі.
Розсипана сіль - провісник сварки. Пов'язано це з тим, що сіль колись була дуже дорогим продуктом, тому з нею намагалися поводитися дбайливо.
Згідно з народними прикметами, змітати крихти зі столу рукою, а не ганчіркою чи губкою – провісник невдачі. Незаміжній дівчині, за однією з версій, це обіцяє безшлюбність, за іншою – лисого чоловіка. Сімейним людям подібна дія обіцяє сварки.
Наші предки вважали, що сміття можна виносити лише до заходу Сонця, бажано – вранці. Виносити сміття ввечері, а тим більше, вночі – це поганий знак.
Пояснювалося це просто: по-перше, добрі господарі встигали навести порядок удень, по-друге, невідомо, що намагалися приховати ті, хто позбавлявся сміття під покровом ночі.
Повертатися – погана прикмета: мабуть, цей вираз чув кожен. Якщо забув щось вдома і повертаєшся, потрібно подивитися у дзеркало та посміхнутися.
Одне з містичних пояснень говорить, що повертаючись, людина залишає вдома свого ангела-охоронця і без захисту ризикує потрапити в халепу.
Ще одне пояснення пов'язане з тим, що людина зайвий раз позапланово переступає поріг у зворотному напрямку, а це означає, що непокоїть духів, порушує енергію шляху.
Народна прикмета свідчить, що на тих, хто викидає хліб, чекають невдачі і бідність. Пояснення також просте: раніше хліб був не у всіх, і виготовити його вартувало великої праці.
Якщо хліб зіпсувався, можна використовувати його як корм для птахів або безпритульних тварин.
Вважали, що підлогу потрібно мити перед приходом гостей – не лише з міркувань гігієни, а й із забобонів. Предки вірили, що прибирання після відходу гостей може спричинити на них неприємності.
Можна було починати мити підлогу тільки після повідомлень про те, що гості благополучно дісталися додому, навіть якщо для цього був потрібен не один день.
Згідно з народною прикметою, якщо дати іншій людині доїсти свою їжу, то віддаси їй свою силу та щастя. А людина, яка допиває за вами напій, зможе дізнатися більше про вас, ніж ви хочете.
Радіо Трек: НОВИНИ
«Ці регіони залишаться в окупації на роки»: мольфар засмутив пророцтвом
В Україні з'явилися нові 50 грн в оригінальному дизайні: як виглядає купюра (ФОТО)
Навіть рідним не давайте: юрист пояснила, через що можна втратити все майно і житло
«Це коли такі правила з'явилися?»: люди незадоволені «нововведенням» ПриватБанку
Знають тільки одиниці: коли після Великодня можна працювати на городі?
10 речей, які приносять у дім нещастя та бідність: народні прикмети
Яких п'ятьох заборон дотримувались 27 жовтня: народні прикмети
7 речей, які не можна викидати на смітник, аби не накликати нещастя: народні прикмети
Що робили 26 жовтня, щоб рік не хворіти: народні прикмети
П'ять причин не позичати сусідам сіль: народні прикмети
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415