Дешевий та дієвий засіб почистити судини

Зменшити утворення небезпечних бляшок можна аж на 40%

Американські науковці провели чергове дослідження та виявили корисні властивості насіння льону. З’ясувалося, що це вкрай ефективний засіб для очищення закоркованих артерій.

Насіння льону допомагає знизити утворення бляшок на 40%. Це результат, що виникає завдяки сполукам, що містяться виключно у лляному насінні, йдеться про корисні жири, вітамінами та мінерали.

Основною складовою насіння є лляний лігнін, який допомагає боротися з наслідками атеросклерозу. Крім цього молоде насіння ефективне при симптомах менопаузи, а також при закрепах, діабеті та для профілактики високого тиску.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень