

Весь секрет у клярі
Хек має низку переваг: корисний і доступний. Однак на смак він не такий, як лосось. Хоча досвідчений кухар знайшов спосіб, як приготувати цю рибу такою ж смачною, як, наприклад, червону. Ви точно збережете цей рецепт і повторите не один раз.
Рибу очистити від нутрощів, прибрати плавці та нарізати на порційні шматочки. Перекладаємо хек у форму для запікання, посипаємо сіллю, приправою для риби, сухим часником та паприкою.
Поливаємо рибу олією, змащуємо кожен шматочок. Ретельно втираємо спеції у м’ясо, залишаємо маринуватися на пів години.
В цей час потрібно підготувати кляр. У тарі з’єднуємо яйця з майонезом та зернистою гірчицею. Окремо змішуємо борошно з панірувальними сухарями.
Викладаємо на деко пергамент, змащуємо його олією. Мариновану рибу обвалюємо в сухарях і муці, а потім обволікаємо в яєчній суміші.
Кладемо рибу на деко, накриваємо змоченим у воді пергаментом. Випікати хек потрібно в духовці при 180 градусах приблизно пів години.
Виходить соковита та ароматна риба, яка замінить лосося на столі.
Джерело: gospodynka
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується усіх, хто є клієнтом Приват Банку: повідомили про важливі зміни
Їхні слова стають пророчими: 5 знаків Зодіаку, які бачать більше за інших
Цікаві зустрічі – Близнюкам, день трансформацій – Скорпіонам: 26 березня
Тепер головне - фото виставити: батьки критикують проведення зайвих заходів у школах
Цю схему часто використовують в обмінниках: на що звернути увагу, коли міняєте валюту
М’яса – нема, а смак – є: рецепт святкових рулетів з баклажанів
Він розлітається за 1 хвилину зі столу: унікальний літній рецепт десерта - встигніть приготувати
Салат «Чоловічий каприз». Інгредієнти прості, але вгадати їх гості не можуть
Салат «Сита сім’я». Бюджетний варіант, але задоволені залишаться всі
Усього 4 інгредієнти: ходовий салат, який відмінно поєднується з будь-якими закусками та гарнірами
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415