Депутати Рівного просять у Києва гроші для журналістів

Суспільного мовлення

Нещодавно прозвучала інформація голови правління «Національної суспільної телерадіокомпанії України» Зураба Аласанії щодо можливості закриття філій Суспільного мовлення в регіонах, якщо скоротиться фінансування з держбюджету на наступний рік. Тож міський депутат і колишній журналіст Олександр Курсик на позачерговій сесії міськради Рівного запропонував внести у порядок денний питання:

Я знаю, що в регламенті написано: на позачерговій сесії не вносимо додаткових питань, а розглядаємо тільки ті, які подавалися під час заяв про скликання сесії.

 

Але питання - актуальне і я просив би внести з голосу. Про звернення Рівненської міської ради до Президента України, Верховної Ради і Кабінету міністрів щодо забезпечення належного фінансування з державного бюджету суспільного мовлення в регіонах.

Депутати, щоб не порушувати регламент, вирішили направити звернення не від міськради, а від її представника – міського голови, чи секретаря. Про всяк випадок за нього проголосували – 30 «за». Секретар міськради Сергій Паладійчук пообіцяв це звернення підписати. На Рівненщині воно стосується телеканалу «UA:Рівне» та радіо «Українське радіо Рівне»

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень