Депутати Рівного просять у Києва гроші для журналістів

Суспільного мовлення

Нещодавно прозвучала інформація голови правління «Національної суспільної телерадіокомпанії України» Зураба Аласанії щодо можливості закриття філій Суспільного мовлення в регіонах, якщо скоротиться фінансування з держбюджету на наступний рік. Тож міський депутат і колишній журналіст Олександр Курсик на позачерговій сесії міськради Рівного запропонував внести у порядок денний питання:

Я знаю, що в регламенті написано: на позачерговій сесії не вносимо додаткових питань, а розглядаємо тільки ті, які подавалися під час заяв про скликання сесії.

 

Але питання - актуальне і я просив би внести з голосу. Про звернення Рівненської міської ради до Президента України, Верховної Ради і Кабінету міністрів щодо забезпечення належного фінансування з державного бюджету суспільного мовлення в регіонах.

Депутати, щоб не порушувати регламент, вирішили направити звернення не від міськради, а від її представника – міського голови, чи секретаря. Про всяк випадок за нього проголосували – 30 «за». Секретар міськради Сергій Паладійчук пообіцяв це звернення підписати. На Рівненщині воно стосується телеканалу «UA:Рівне» та радіо «Українське радіо Рівне»

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень