Депутати Рівненської облради провалили голосування проти «формули Штайнмаєра» (СПИСОК)

Не зібрався кворум

Сьогодні депутати на позачерговій сесії мали озвучити свою позицію президенту щодо погодження представників України на імплементацію «формули Штайнмаєра».

Документ, підписаний Леонідом Кучмою, розцінюють як початок капітуляції в російсько-українській війні та неприховану здачу національних інтересів.

 

Рівненська облрада могла стати третьою серед органів місцевого самоврядування, хто висловив свою незгоду. Звернення проголосували у Києві та Львові.

Однак не всі депутати Рівнеоблради спромоглися прийти на сесію. У залі спершу зареєстрували 22, а потім 24 із 64 обранців. Представники «Нацкорпусу» намагалася змусити присутніх ще раз сповістити своїх колег про засідання і таки зібратися, проте голова обласної ради Олександр Данильчук поспішав на форум у Житомир, який триватиме сьогодні-завтра за участю президентів України та Білорусі.

Врешті, засідання зірвалося. Вирішили у понеділок провести збори голів фракцій обласної ради, на яких вирішуватимуть дату скликання сесії.

У Facebook керівник «Національного корпусу» Рівненщини оприлюднив списки депутатів, які прийшли і не прийшли на сесію. 

«Рівненська обласна рада не зібрала кворум. Галочками відмічені присутні депутати. Шановні обранці, якщо ви втомилися, йдіть на спочин!», - написав Ігор Сухий.

[media=157444] [media=157443] [media=157445]

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень