Депутату Рівненської облради заважають міжміські маршрутки

Зокрема ті, які проїжджають через місто Костопіль, у якому він живе

Тож депутат Рівненської облради Анатолій Алексейчук хоче змусити перевізників дотримуватися паспортів маршруту або знайти інший шлях вирішення цієї проблеми. Для цього підготував депутатський запит для розгляду на сесії Рівненсьокї облради.

Чим саме заважають міжміські маршрутки, розповідає Анатолій Алексейчук:

У центрі міста, де зупинка «Кристал», треба щось робити, бо там жах, що робиться: таке скупчення транспорту, як на авторинку.

 

Своїх місцевих маршруток я би тудою не пускав. Як його розрулити? Чи моста якого, чи об’їзну робити – я не знаю. Всі мені скаржаться. Хоч і мої маршрутки їздять, але місцеві, то вони якось згідно з планом їздять. А ще заїжджають туди і немісцеві маршрути. Там або вулицю треба розширяти. Але вона там ніби й не вузька. Але там дуже сильне скупчення. Особливо у базарні дні: четвер і неділю.  

Анатолій Алексейчук каже, що добре було б не пускати міжміські маршрутки через центр Костополя. Адже є можливість проїзду через місто й іншими дорогами. Тому їм потрібно змінити схеми маршрутів. Зокрема, зобов’язати заїжджати на автовокзал, який більшість міжміських маршруток оминає.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень