Де зустріч Нового Року найдорожча

Європейські міста цього року виявилися доступнішими, ніж раніше

Дубай виявився найдорожчим містом для зустрічі Нового року. Про це повідомляє компанії Travelex. Відзначається, що в середньому новорічна вечірка в Дубаї обійдеться кожному гостю в 1635 дирхамів ОАЕ (445 доларів).

Travelex порівнював вартість святкової вечері на одну людину, пляшки шампанського, а також ціни на запрошення в нічний клуб і келих пива. Вартість перельоту в країну і розміщення в готелі не враховували.

На другому місці опинився Нью-Йорк. Тут мандрівникові доведеться викласти 426 доларів. Трійку замикає Париж з 312 доларами. У п'ятірку також увійшли Берлін і Амстердам.

Порівняно дешевим для зустірчі Нового Року став Единбург – свято тут буде коштувати туристові 195 доларів.

Така різниця в цінах пояснюється високим обмінним курсом дирхама ОАЕ, курс якого прив'язаний до долара США. Відзначається, що в порівнянні з груднем 2014 року курс дирхама по відношенню до австралійського долара виріс на 15 відсотків.

14 грудня Дубай був визнаний кращим туристичним напрямом 2015 року за версією World Travel Awards.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень