Де декомунізація: за 18 км від Рівного побачили вулицю Радянську

Написи з назвою "Радянська" розміщені на будинках центральної вулиці у селі Грушвиця Перша Рівненського району

Фото ілюстративне

Втім, як запевнила секретар Грушвицької сільради Ольга Новосад, насправді вулиці Радянській змінили назву на Центральну ще торік у серпні. Тоді ж для виконання закону про декомунізацію змінили назву ще семи вулицям усіх сіл на території сільради.

Чому ж не змінили таблички на вулиці - Ольга Новосад пояснює так:

Може, люди всі необізнані. В нас багато є населення, яке проживає в місті, непостійно проживає, незареєстровані. Ну і, може, не придають тому великого значення. Ще й  впирається, може, в їхні кошти. Бо зараз люди самі собі замовляють таблички на перейменування вулиць. Табличка, я не скажу вам, скільки коштує. Гривень хай 50, до 100. Більш не може коштувати. Таке питання якби громадяни порушували, то ми б, може, замовляли централізовано.  

 

Загалом у Грушвиці Першій, за словами Ольги Новосад, було перейменовано чотири вулиці. Окрім Радянської, це вулиці 17 Вересня (тепер Дворецька), Зої Космодем’янської (тепер Вишнева) і Ганни Дмитришиної (тепер Лип’янська). У Грушвиці Другій вулиці 40 років Перемоги переназвали на Середній Гай, Ватутіна – на Вербову, Колгоспну – на Березина. У селі Дібрівка вулицю Котовського змінили на Козацьку.

Втім, зміна назв переважно відбулася лише на папері, тобто у документах, а не на самих вулицях. Ольга Новосад каже, що якщо мешканці сіл на території сільради порушать питання про централізовану закупівлю табличок з новими назвами вулиць за бюджетний кошт, то, можливо, сільрада це й зробить.     

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень