«Дайте один шанс!»: Роми хрестилися і просили вибачення на колінах, бо зломали ніс АТОвцю (ВІДЕО)

«Більше такого не буде! Богом клянусь!» (с)

3 жовтня в Торчині виникла бійками між невідомими особами та чоловіком у військовій формі. Інцидент підтвердила пресслужба поліції Волинської області.

Пресслужба повідомляє, що співробітники поліції зреагували оперативно. Прибувши на місце, всіх осіб встановили, сьогодні відшукали й військового.

Однак від написання заяви той відмовився, мотивуючи тим, що претензій ні до кого не має.

Історія з побиттям військового набула широкого розголосу в соцмережах та засобах масової інформації.

Сьогодні вдень поліцейські у співпраці з громадськістю виявили чотирьох чоловіків віком 20-25 років, які були причетні до вчорашнього конфлікту.

Вони в присутності місцевих мешканців попросили вибачення у військового та привселюдно розкаялись.

На всіх поліцейські оформили відповідні адміністративні матеріали за статтею 173 КУпАП.

Відео з вибаченнями чоловіків опублікували очевидці дійства в фейсбук-спільноті Торчин-sos.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень