Данілов пояснив, чому росіян НЕ варто називати «орками» і «свинособаками»

Як правильно називати ворогів і чому -

Секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що українцям не варто захоплюватися вживанням різних термінів щодо російських військовиків. Оскільки це розмиває образ ворога.

Для того, щоб в історії чітко закарбувалось, хто є ворогом та країною-терористом, потрібно називати речі своїми іменами.

Нам, напевно, не варто занадто захоплюватися вживанням термінів  «орк», «русня», «свинособака». Не потрібно розмивати образ ворога, так би мовити.

 

Пишемо і зразу документуємо для історії: «рускій», «росіянин», «росія» — вбив, напав, пограбував, зґвалтував, зруйнував, збрехав, — написав Олексій Данілов у Facebook.

За його словами, саме ці терміни потрібно використовувати, щоб в український історичній пам’яті назавжди закарбувалось, який саме народ несе повноту колективної відповідальності за криваву війну, і щоб нам не забути ніколи «всю мерзоту російського «братства».

Тим більше орки проти того, щоб їх ставили в один ряд з росіянами. Тим більш образливе таке порівняння для собак і ні в чому не винних свиней, які до того ж як виявилось, набагато охайніші й чистіші ніж окупанти, — пише секретар РНБО. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень