Дан Балан заявив, що роману з Тіною Кароль не було!

Все заради рейтингу?

В особистому профілі Дан Балан розповів, що між ним і Тіною Кароль була щира симпатія і нічого більше. Їхній роман нібито вигадали глядачі й самі в нього повірили.

Ми ніколи не заявляли про якийсь зв'язок між нами, крім дружнього. Те, що ви бачили в ефірах «Голосу» – це була щира симпатія, а далі люди самі додумали, самі придумали й самі вирішили, що був якийсь обман, – заявив Дан Балан.

Експресивний молдовський музикант розсекретив, що Володимир Завадюк, що є продюсером шоу, підштовхував їх з Тіною Кароль до роману, аби підняти рейтинги «Голосу країни». Однак вони не стали грати, між ними й справді виникла симпатія.

Спочатку він придумав ідею, що для шоу було б добре, якщо у нас з'явився б «романтичний зв'язок» і підштовхував нас до цього, але насправді вийшла щира симпатія. Те, що все і помітили в ефірах, без жодного обману, – наголосив екс-тренер «Голосу країни».

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень