Дан Балан заявив, що роману з Тіною Кароль не було!

Все заради рейтингу?

В особистому профілі Дан Балан розповів, що між ним і Тіною Кароль була щира симпатія і нічого більше. Їхній роман нібито вигадали глядачі й самі в нього повірили.

Ми ніколи не заявляли про якийсь зв'язок між нами, крім дружнього. Те, що ви бачили в ефірах «Голосу» – це була щира симпатія, а далі люди самі додумали, самі придумали й самі вирішили, що був якийсь обман, – заявив Дан Балан.

Експресивний молдовський музикант розсекретив, що Володимир Завадюк, що є продюсером шоу, підштовхував їх з Тіною Кароль до роману, аби підняти рейтинги «Голосу країни». Однак вони не стали грати, між ними й справді виникла симпатія.

Спочатку він придумав ідею, що для шоу було б добре, якщо у нас з'явився б «романтичний зв'язок» і підштовхував нас до цього, але насправді вийшла щира симпатія. Те, що все і помітили в ефірах, без жодного обману, – наголосив екс-тренер «Голосу країни».

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень