«Coca-Cola» вдруге зганьбилася перед Україною

Цього разу інцидент стався з прапором України

Компанія допустила помилку і опублікувала в турнірній таблиці чемпіонату Європи з футболу 2016 року перевернуте зображення українського прапора, повідомляє УНН.

Втім, це більше схоже на глузування, адже окрім українського державного символу, помилки допущені з прапорами інших країн. Замість англійського прапора зображений британський, а Уельс, що входить до складу Великої Британії, відзначений своїм прапором.

Нагадаємо, на початку року американська компанія на карті позначила Крим територією Росії.  Через що, до речі, прокуратура України розпочала кримінальне провадження проти співробітників компанії.

Нагадаємо, чемпіонат Європи пройде з 10 червня по 10 липня на полях Франції. Україна битиметься в одному квартеті з Німеччиною, Польщею та Північною Ірландією.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень