«Coca-Cola» вдруге зганьбилася перед Україною

Цього разу інцидент стався з прапором України

Компанія допустила помилку і опублікувала в турнірній таблиці чемпіонату Європи з футболу 2016 року перевернуте зображення українського прапора, повідомляє УНН.

Втім, це більше схоже на глузування, адже окрім українського державного символу, помилки допущені з прапорами інших країн. Замість англійського прапора зображений британський, а Уельс, що входить до складу Великої Британії, відзначений своїм прапором.

Нагадаємо, на початку року американська компанія на карті позначила Крим територією Росії.  Через що, до речі, прокуратура України розпочала кримінальне провадження проти співробітників компанії.

Нагадаємо, чемпіонат Європи пройде з 10 червня по 10 липня на полях Франції. Україна битиметься в одному квартеті з Німеччиною, Польщею та Північною Ірландією.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень