Cobalt Strike Beacon: ворожі хакери розсилають українцям фейкові листи з вірусом

Що не можна робити

Чергове розповсюдження фейкової інформації від ворожих хакерів виявили в України.

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA зафіксувала, що  від імені державних органів України надсилають електронні листи з інструкціями щодо підвищення рівня інформаційної безпеки.

У тілі листа є посилання на вебсайт hxxps://forkscenter[.]fr/, з якого пропонують завантажити «критичні оновлення» у вигляді файлу «BitdefenderWindowsUpdatePackage.exe» розміром близько 60 МБ.

Цей файл запускає завантажувач «alt.exe», який встановлює низку файлів.  Запуск завантаженого файлу «one.exe» призведе до ураження комп'ютера шкідливою програмою Cobalt Strike Beacon

Якщо ж ви отримували або відкривали зазначений лист негайно повідомте про на пошту CERT-UA: cert@cert.gov.ua.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень