В Україні ще на місяць визначили тарифи на світло

Впродовж травня платитимемо стільки ж

Уряд подовжив дію механізму покладання спеціальних обов'язків (ПСО) на ринку електроенергії, яким регулюється тариф на електрику для населення, до 31 травня.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

- Уряд продовжує пільгову ціну на електроенергію для населення ще на один місяць, - сказав він.

Чинні тарифи на електроенергію для домогосподарств діяли до 30 квітня цього року.

Зараз для індивідуальних побутових споживачів тариф становить 1,44 гривні за кіловат-годину при споживанні до 250 кіловатів і 1,68 гривні – у разі споживання понад 250 кіловат-годин на місяць.

Додамо, що Україні тарифи на електроенергію для населення істотно не змінювалися з березня 2017 року. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень