Ціни на газ зростуть. Відомо, коли й на скільки

Експерти галузі озвучили прогноз та обґрунтували

Пільгові ціни на газ для населення у 7,99 грн за куб діятимуть до завершення опалювального сезону, а саме до кінця квітня 2022 року. Тож прогнозовано після цієї дати вартість зміниться, пишуть ФАКТИ. І впливатимуть на це й світові процеси. Зокрема пожвавлюється виробництво і попит на сировину та енергоресурси.

- Оскільки зараз діють річні тарифи на газ, то відповідно до квітня наступного року змін не буде. Водночас ми очікуємо, що після гострої енергетичної кризи в Європі настане певна корекція цін і це дозволить скорегувати ціни до низу.

 

Це дозволить не підвищувати сильно тарифи на газ. На наступний рік у нас припущення – +15 %, – розповів директор департаменту монетарної політики Нацбанку Володимир Лепушинський в ефірі «Діалогу з країною» на телеканалі LIVE.

На його переконання, після гострої фази енергетичної кризи в Європі відбудеться спад та настане певна корекція цін. Ціни мають знизитися.

 Це дозволить не надто підвищувати тарифи на газ, в межах +15%.

Натомість уже в грудні може зрости ціна газу у постачальника останньої надії, компанії «Нафтогаз України». Вона уже попередила, що ціна газу на рівні 7,96 грн за кубометр для побутових клієнтів діє лише до 30 листопада. З 1 грудня ціни зміняться.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень