Чистоти у Басовому Куті не бачити рівнянам щонайменше 10 років

Нагадаємо, у рівненському озері, окрім кишкової палички, фахівці виявили сальмонелу, ентерококи та яйця глистів (гельмінтів). За словами директора Рівненського обласного лабораторного центру Романа Сафонова, показники води у Басовому Куті найгірші за останні 20 років, адже у водойму регулярно скидають фекалії. І так триватиме ще років 15, адже за словами міського голови, саме стільки часу необхідно, аби сканалізувати приватні сектори Царське село, Новий двір та Басів Кут:

 

 

На ці роботи необхідно близько 15-ти мільйонів. Тим часом, Володимир Хомко повідомив, що уже готовий проект з очищення Усті до Степана Бандери і вздовж стадіону Авангард.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень