ON-LINE

Чиновник з ОДА проїхався до села маршруткою (ФОТО)

четвер, 11 квітня 2019
Перевіряв новий графік руху

Начальник обласного управління інфраструктури та промисловості Федір Мисюра у середу проїхався маршруткою «Рівне – Садові ділянки», що їде у село Нова Українка.  

- У понеділок разом з мешканцями садових товариств с. Нова Українка ми скоригували графік руху автобусів. Відсьогодні транспорт поїхав у новому режимі. Саме тому особисто відправив перший рейс та проїхався наступним... Загалом враження нормальні, - пише Федір Мисюра на своїй сторінці у Facebook.

Графік руху розробляли разом із пасажирами. Збільшили кількість рейсів, адже цього вимагає, окрім старту дачного сезону, ще й збільшення кількості людей, які проживають у Новій Українці і їздять до Рівного на роботу та возять дітей на навчання, повідомив Федір Мисюра.

- Маршрут «Рівне-Садові ділянки» є досить специфічним через те, що із настанням весни збільшується кількість пасажирів, які мають там ділянки і обслуговує їх велика кількість людей похилого віку. Але останніми роками збільшилася і кількість людей, які там постійно проживають, а працюють у місті, вони їздять на роботу, в лікарню, везуть дітей у школу/садочок. І через те ми завжди зимою зменшуємо кількість рейсів, а весною збільшуємо.

Отже, перший автобус з автовокзалу на Київській вирушає о 5:40. У Рівне з Нової Українки вранці можна потрапити з 6:30. Увечері останній рейс з Рівного о 20:20. З Нової Українки - о 21:10. Збільшили також інтервал руху, бо графік розробляли давно і для водія відводили 25 хвилин на те, щоб доїхати до пункту призначення. Це нереальний час, каже Федір Мисюра, і у такому разі водій мусить поспішати. Тож під загрозою -  безпека пасажирів.  

Інтервали збільшили до години. Вдень - 1:15-1:30, враховуючи час для водія на обід.

На рейсі їздить дві маршрутки.

Була раніше маршрутка до Садових ділянок і з залізничного вокзалу. Вона рухалася через мікрорайон Північний і заїжджала на автовокзал «Чайка». Проте, каже Федір Мисюра, після року роботи перевізник відмовився від збиткового маршруту.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ