ON-LINE

Окрім тролейбусів, у Рівному за бюджетний кошт хочуть купувати автобуси

середа, 20 лютого 2019
Для цього міська рада має затвердити на сесії відповідну програму
Доповідає Віталій Миронюк

Як пояснив на засіданні бюджетної комісії міськради начальник міського управління транспорту  і зв'язку Віталій Миронюк, схожа програма, яка стосувалася електротранспорту, допомогла поліпшити його роботу.

Так, за три роки було придбано 14 нових тролейбусів. І якщо чотири роки тому на лінію виїжджало 39 тролейбусів, то нині в робочі дні - 70, у святкові і вихідні – 50-55 тролейбусів.

А ось кількість автобусів за вісім останніх років навпаки зменшилася з 420 до 300. І нині четверта частина їх – це маломісткі «Мерседеси», решта - автобуси середньої місткості моделей «Іван», «Богдан», «Еталон». Усі вони не відповідають вимогам сучасності. Адже Кабмін вимагає, щоб автобуси були доступні для людей з обмеженими фізичними можливостями, зокрема для тих, хто пересувається на візках. Однак за останні три роки у місті не з’явилося жодного нового автобуса. Бо перевізники не хочуть їх купувати, оскільки їхній бізнес - майже нерентабельний.

Тому й необхідна міська програма розвитку автобусного транспорту. Що нею передбачено зробити, розповів Віталій Миронюк:

Програма передбачає упродовж чотирьох років  рівномірну, у міру можливості міського бюджету і не тільки, а й залучення інвестиційних можливостей, закупівлю хоча би по 10-20 автобусів з таким, щоб на 2023 рік скоротити число автобусів із 300 майже наполовину, але замінивши їх великомісткими автобусами.

За словами Віталія Миронюка, для реалізації програми потрібно буде ще обстежити і реорганізувати маршрутну мережу. Вже за останні три роки кількість автобусних маршрутів у місті скоротилася на чотири і зараз  в стадії припинення ще три.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного