Окрім тролейбусів, у Рівному за бюджетний кошт хочуть купувати автобуси

Для цього міська рада має затвердити на сесії відповідну програму

Як пояснив на засіданні бюджетної комісії міськради начальник міського управління транспорту  і зв'язку Віталій Миронюк, схожа програма, яка стосувалася електротранспорту, допомогла поліпшити його роботу.

Так, за три роки було придбано 14 нових тролейбусів. І якщо чотири роки тому на лінію виїжджало 39 тролейбусів, то нині в робочі дні - 70, у святкові і вихідні – 50-55 тролейбусів.

А ось кількість автобусів за вісім останніх років навпаки зменшилася з 420 до 300. І нині четверта частина їх – це маломісткі «Мерседеси», решта - автобуси середньої місткості моделей «Іван», «Богдан», «Еталон». Усі вони не відповідають вимогам сучасності. Адже Кабмін вимагає, щоб автобуси були доступні для людей з обмеженими фізичними можливостями, зокрема для тих, хто пересувається на візках. Однак за останні три роки у місті не з’явилося жодного нового автобуса. Бо перевізники не хочуть їх купувати, оскільки їхній бізнес - майже нерентабельний.

Тому й необхідна міська програма розвитку автобусного транспорту. Що нею передбачено зробити, розповів Віталій Миронюк:

Програма передбачає упродовж чотирьох років  рівномірну, у міру можливості міського бюджету і не тільки, а й залучення інвестиційних можливостей, закупівлю хоча би по 10-20 автобусів з таким, щоб на 2023 рік скоротити число автобусів із 300 майже наполовину, але замінивши їх великомісткими автобусами.

За словами Віталія Миронюка, для реалізації програми потрібно буде ще обстежити і реорганізувати маршрутну мережу. Вже за останні три роки кількість автобусних маршрутів у місті скоротилася на чотири і зараз  в стадії припинення ще три.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень