Чим відрізняються діти, які з’явилися на світ завдяки кесарському розтину

І чи є різниця взагалі

Кесарський розтин — це хірургічне втручання, під час якого дитинка витягується з материнського живота шляхом розрізу у матці. Цю процедуру ще називають штучними пологами.

Зазвичай, кесарів розтин є планованим, тобто лікарі знають, що під час пологів є загрози, яких можна уникнути, виконавши цю операцію. Часто буває і таке, що жінки самі просять зробити кесарів під час пологів.

Та чи знаєте ви про те, що за довгий час існування такої операції з'явилося чимало міфів? Сьогодні ми хочемо розвіяти деякі з них.

1. Гіперактивність

Чомусь, багато хто каже, що причиною гіперактивності є саме кесарів розтин, але ці люди забувають, що це проблема усього нашого століття, тому цю процедуру нема у чому звинувачувати. А взагалі, якщо дитину правильно виховувати, то її енергію можна спрямувати у правильне русло.

2. Проблеми з розумовим розвитком

Тут взагалі повний міф. Дуже рідко причинами сповільненого розвитку є кесарів розтин. Зазвичай, при важких пологах природнім шляхом виникає більше шансів на такі загрози.

3. Фізичні вади

Так, дітей, які народжені шляхом кесаревого розтину, ставлять на облік до педіатра, але не варто боятися цього. Це всього лише додаткові міри безпеки! Щодо фізичної недорозвиненості, то більше ризиків отримати такий діагноз виникає у результаті природних пологів.

Також, причиною може бути, коли маму завчасно не підготували до такої операції, але ризики мінімальні.

4. Частий плач

Так, під час кесаревого розтину у дитини не проходить процес необхідного виділення гормонів, які є у діток, що народжуються природнім шляхом. Тому можуть бути певні проблеми з нервовою системою, але це тільки у перші два місяці і то – далеко не у всіх діток.

5. Недостатньо молока

Так, мамі після проведення такої операції дають антибіотики, тому сам процес лактації може бути погіршений, але це буває часто і в жінок, які народжували природнім шляхом, навіть без антибіотиків.

Тому, перш ніж народжувати, оберіть собі кваліфікованого лікаря, якому можете довіряти і не хвилюйтеся про це! Просто любіть своє маля, менше стресуйте і насолоджуйтеся моментами!

Джерело - dumky.club

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк Журналістка

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень