Чи зросте вартість перевезень після відновлення роботи транспорту

Розповідає міністр

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що вартість залізничних і автобусних пасажирських перевезень не зросте після поновлення роботи транспорту. Про це він повідомив на брифінгу, передають Українські Новини.

Те, що стосується залізничних перевезень, там, де, напевно, найбільш чутливе питання, підвищення вартості не відбудеться, - сказав Криклій.

Він зазначив, що міністерство враховує соціальний ефект і важливість такого виду перевезень.

При цьому Криклій уточнив, що маршрутні таксі та автобусні перевізники самі встановлюють вартість спільно з місцевою владою, однак міністр вважає, що на рівні міст тарифи підвищуватися також не будуть.

Він підкреслив, що Мінінфраструктури не радить міській владі зараз переглядати тарифи на перевезення.

Як повідомляли Українськi Новини, Криклій зазначив, що в областях, де завантаженість ліжок у лікарнях, куди доправляють пацієнтів із коронавірусом, становить менш ніж 50%, поновлення регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом міським, приміським, внутрішньообласних і міжнародним сполученням почнеться з 22 травня.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень