Чи захочуть депутати Рівнеради компенсувати навчання дітей у приватних дитячих садочках

Стане відомо на найближчій сесії

Фото ілюстративне

У Рівному планують компенсувати частину вартості перебування у приватних садочках.

Питання про часткове відшкодування з міського бюджету коштів на дітей, які навчаються в приватних закладах дошкільної освіти, ініціює міське управління освіти.

Про це інформує РАДІО ТРЕК з посиланням на повідомлення мерії.

 - Депутати вже розглянули проєкт рішення Рівненської міської ради на засіданнях освітянської та бюджетної комісій.

 

Про загальну суму компенсації говорити рано. Це залежить від кількості дітей, які були зареєстровані у міській електронній черзі та батьки яких захочуть віддати дітей у приватні дошкільні заклади.

 

Така можливість з'явиться одразу після прийняття рішення на сесії Рівненської міської ради, -  пояснює заступник начальника управління освіти Катерина Сичик.

Якщо міські обранці проголосують за пропозицію освітян на сесії, яка запланована на 11 березня, це дасть можливість швидше потрапити до комунальних закладів тим, хто знаходиться в загальноміській черзі, та за бажанням батьків і наявності місць у приватних закладах, влаштувати туди своїх дітей.

Катерина Сичик. Фото - Суспільне.

За словами Катерини Сичик, у 2020-му році на навчання однієї дитини на рік у комунальних дошкільних навчальних закладах місто витрачало 24 300 грн.

У 2021-му утримання одного дошкільняти вартуватиме бюджету 32 400 грн, додали в міському управлінні освіти.

До слова, нові правила приймання до дитячих садків у першому читанні ухвалила Верховна Рада нещодавно. 

Нагадаємо, попередній міський голова Рівного Володимир Хомко обстоював позицію про те, що дитсадки м. Рівне мають право відвідувати лише діти з рівненською пропискою. Проте суд скасував рішення Рівнеради, яке встановлювало окрему плату за відвідування міських закладів немісцевими дітьми.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень