Чи забруднене Тинне отрутохімікатами - перевірили у лабораторному центрі

Є добрі новини

Контейнери з отрутохімікатами у Тинному – герметичні. Такі висновки зробили в обласному лабораторному центрі після проведених досліджень.

Нагадаємо: мешканці села скаржилися на те, що

з бетонних контейнерів витікають отрутохімікати.

 

Через них в селі чути неприємний запах, а в людей першить у горлі.

На звернення обласної ради в Рівному скликали комісію з надзвичайних ситуацій і лабораторному центру доручили дослідити довкілля навколо контейнерів. Експерти центру не виявили забрудення, говорить керівник лабораторного центру Роман Сафонов:

За результами досліджень, різних отруйних інгредієнтів, отрутохімікатів у ґрунті не виявлені. Це навколо контейнерів і, тим паче, у житловій забудові. Тобто контейнери - герметичні.

Зауважимо, що органи міської та обласної влади в подальшому мають законсервувати хімікати. Окрім цього, з кількома тоннами хімікатів, що у контейнерах, законсервують ще й пестициди, які лежать неподалік у мішках.

Нагадаємо, що отруйні речовини залишили у Тинному кілька років тому, коли збиралися будувати завод з переробки ртутних ламп. Однак мешканці виступили проти будівництва.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень