Чи працюватиме Рівненський зоопарк, якщо область віднесуть до «червоної» зони карантину

Що кажуть у звіринці

Через стрімке поширення коронавірусу невдовзі Рівненщина може опинитися у «червоній» зоні карантину.

У зв'язку з цим РАДІО ТРЕК вирішило поцікавитися, як за умови посилення карантинних обмежень в обласному центрі працюватиме зоопарк і чи є загроза того, що парк, як і минулого березня, зачинять на карантин. 

Ми маємо надію, що зоопарк працюватиме, адже під час попереднього карантину (ред. у січні) ми обмежували лише доступ до закритих приміщень, тобто до тераріумів акваріумів, а прогулянка парком залишалася відкритою.

 

У цей час ми забезпечували дотримання усіх санітарних норм, відстані, щоб не було скупчення, клали дезінфекційні килимки. Нині ми теж маємо надію на те, що коли буде карантин, то продовжимо працювати, – пояснив директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк.

Між тим він зауважив, що коли Рівненщина все ж потратить до «червоної» зони карантину, то міській владі пропонуватимуть дозволити роботу звіринця у режимі парку.

Своєю чергою, у випадку, якщо нам дозволять працювати, ми готові гарантувати дотримання усіх необхідних умов.

 

Звичайно, якщо нас закриють, то зоопарку буде складно. Адже кошти на харчування тварин ми маємо лише від продажу квитків. Тому у разі закриття, ми будемо потребувати якоїсь фінансової компенсації, – розповів Олег Павлюк.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень