Чи можна купатись на Басовому Куті

Купальний сезон тут зазвичай відкривають 15 травня

Перед початком сезону,  а саме на початку травня, міський лабораторний центр перевіряв воду у озері, що на Басовому Куті. Лаборанти вивчали воду на наявність у ній збудників різних інфекцій, кишкової палички в тому числі. Про результати досліджень повідомив санітарний лікар із комунальної гігієни Микола Лук’янов:

Як показали дослідження, зроблені на початку травня, вода в основному відповідає чинним санітарним вимогам та нормам. Дещо незначні були перевищення лактозопозитивних кишкових паличок на початку входу в Басів Кут річки Устя. Інші показники не значно перевищували санітарні вимоги.

Фахівець зазначив, що воду в озері перевірятимуть постійно, особливо, коли почнуться «масові купання». Поки ж, за словами Миколи Лук’янова, ані температура повітря, ані температура води цьому не сприяє.

Між тим, 15 травня офіційно розпочався купальний сезон. Усі водойми області готові до експлуатації, повідомив рівненським ЗМІ начальник аварійно-рятувальної служби Анатолій Якимчук. За його словами, дно озера на Басовому Куті очищене від скла і каміння. Однак купатись Якимчук, так само як і Лук’янчук, не радить. Через холодну погоду.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень